images

Dudu Erez

Standup Comedian and Actor

Or Ekstein

Software Engineering Team Lead at Guardio

images

Orna Banai

Actress and Standup Comedian

Dima Shaposhnykov

Chief of Cyber Security Arch. at PwC

Orit Navon

Journalist and Lecturer

Tal Friedman

Actor and Standup Comedian

Adi Barazany

Lecturer and CMO
at Blink

Ben Sela

Public Speaker
and Actor

Nate Leibzon

Product Manager
at Tetavi

Shahar Hason

Standup
Comedian

0yO1p3yG_400x400

Orit Navon

Journalist and Lecturer

Dudu Erez

Comedian and Actor

Orna Banai

Actress and Comedian

Tal Friedman

Actor and Comedian

מי אתה נועם רז, ולמה כל כך חשוב לך ללמד אותנו אנגלית?

הראיון הראשון בסדרה שלנו הוא עם נועם, האיש שהתחיל את הכל. אז אם אתם רוצים להבין מי באמת עומד מאחורי אקספרס ולמה הוא כל כך בטוח שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להפוך לדוברי אנגלית, הראיון הבא הוא בשבילכם
ראיון עם נועם אז

הראיון הראשון בסדרה שלנו הוא עם נועם, האיש שהתחיל את הכל. אז אם אתם רוצים להבין מי באמת עומד מאחורי אקספרס ולמה הוא כל כך בטוח שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להפוך לדוברי אנגלית, הראיון הבא הוא בשבילכם:

 

ש: אז מי אתה, נועם רז?

ת: שאלה טובה… הייתי אומר שכמו שאנשים מסויימים מגדירים את עצמם כ-Workaholic, אני כנראה Learnaholic. אני אוהב ללמוד דברים חדשים ולספוג מידע חדש כל הזמן. אני רואה בזה אפשרות בלתי נגמרת לגדילה וצמיחה. כל דבר שקורה לנו ביום-יום יכול לשמש אותנו למשהו. החל מהדברים הבסיסיים כמו לשטוף כלים, או איך אני מאמן את החתול שלי ואיך לפצח את החיים… החל מהדברים האלה ועד ליחסים בין אישיים – בין אם זה לעזור לאנשים לעמוד באתגרים אישיים, או לבנות ארגונים ולהשיג את המטרות העסקיות שלהם.

 

ש: איך ומתי אקספרס קמה לחיים?

ת: אין לי ממש תשובה לגבי מתי זה קרה, אבל אם אני חופר רגע בעבר בנסיון להבין מה קרה, אז עד גיל 16 לא ממש ידעתי אנגלית. הבנתי חלק, הצלחתי לשבת בפינת השולחן ולהקשיב, אבל לא הצלחתי לקחת חלק בשיח שהתנהל. בין אם זה היה כשהסבים שלי היו מגיעים לארץ אחת לכמה חודשים (מארה"ב) או כשהיו באים אנשים דוברי אנגלית והשיחה בבית הייתה מתנהלת באנגלית.

אם זה לא מספיק, העיפו אותי מכיתת דוברי אנגלית (לשם קוטלגתי אוטומטית מכיוון שאמא שלי אמריקאית) לחמש יחידות רגיל, שם לא צריך היה באמת לדעת לדבר, רק לעבור מבחנים, ועם זה לא הייתה לי בעיה. יש לי זיכרון אחד טראומתי שצרוב לי חזק: היינו צריכים להכין פרזנטציה לכיתה ואני, כאוהד מכבי חיפה, הכנתי מצגת על הקבוצה שבדיוק לקחה אליפות. השקעתי המון, התאמנתי עם אמא שלי במשך שבוע. התחלתי את הפרזנטציה מול הכיתה ואני זוכר שרק אמרתי "Maccabi Haifa was…" ולא הצלחתי להגיד את המילה "established". קפאתי… אחרי כמה שניות פשוט יצאתי מהכיתה מרוב מבוכה.

הבנתי שאני לא מסוגל לתקשר בשפה הזו. היו עוד אירועים טראומטיים דומים לאורך השנים, שאישרו לי את המצב העגום.

אחרי שהעיפו אותי מכיתת דוברי אנגלית הבנתי שאני צריך לעשות משהו והתחלתי לחפש פתרונות. איך אני יכול לדבר אנגלית? איך אני מתגבר על המכשול הזה? לא ידעתי מה לעשות, ניסיתי לדבר עם אמא שלי אנגלית, אבל זה לא עבד (כי לילד בן 16 אין באמת על מה לדבר עם אמא שלו), ובסוף פשוט התחלתי לדבר עם עצמי ולתמלל את הפעולות שלי עם האנגלית השבורה שלי: "I go to the kitchen, I open fridge, I take—" שואל את אמא איך אומרים "סיר" באנגלית? – "pot"
"I take pot, I put pot of rice on the counter…"

וככה המשכתי כמה שבועות. לא הבנתי באמת מה אני עושה, זה היה משחק עבורי, אבל לאט לאט פיתחתי שטף. דיברתי עם המון שגיאות, אבל דיברתי. אחרי כמה שבועות, במסגרת תוכנית בביה"ס, אירחתי בחור אמריקאי בגילי אצלנו בבית. קראו לו אדם. פתאום אני קולט שאני יושב ומדבר איתו והוא מתעניין במה שיש לי להגיד. למרות הטעויות – אנחנו מתקשרים. זאת הייתה הפעם הראשונה שהבנתי שאני יכול לתקשר באנגלית ושהצד השני מבין אותי.

שנים אחר כך, הבנתי את ההבדל בין תקשורת לשפה. בהמשך, בצבא, השתמשתי באותה שיטה כדי ללמוד לדבר רוסית. ראיתי שזה עובד והבנתי שיום אחד אני אעשה משהו עם אנשים ושפות, רק לא ידעתי בדיוק איך. באוקטובר 2016 עזבתי את העבודה שלי בבנק הפועלים, בתור מנהל פרויקטים של אפליקציות הבנק, והחלטתי שזהו, אני מתחיל את זה עכשיו – וכך היה. לקח לי כמה שנים להבין מה אני עושה, אבל עכשיו זה עובד.

 

ש: מה באקספרס אתה מוצא שמדהים אותך – מעֵבֶר לעובדה שזה עובד?

ת: הייתי אומר שלא משנה כמה אני לומד על אנשים, פסיכולוגיה והרגלים, על עצמי ועל התהליך שלי – תמיד יש עוד ללמוד ומה לעשות. פשוט לא נמאס לי, אני יכול לעשות את זה 12 שעות ביום, 16 שעות ביום (אלוהים יודע כמה עבדתי בשנים הראשונות) ופשוט לא נמאס לי. אני משחק את אותם "משחקים" עם אנשים שונים, מקבל פרספקטיבה חדשה או זוית חדשה להסתכל דרכה על הדברים… וכך אני מגיע כל הזמן לעומקים חדשים. למרות שהתהליך בסופו של דבר הוא פשוט, אפשר כל פעם להסתכל על הדברים מזוית אחרת – דרך החושים השונים – ולהבין את הדברים בצורה שונה לחלוטין. להבין תבניות, לשלוף ערך מתוך התהליכים, לקבל מבט צלול ונקי על הדברים. זה פשוט לא נגמר.

 

ש: למה אתה בוחר דווקא מאמנים שאנגלית היא לא שפת האם שלהם? 

ת: אי אפשר לתת לאדם שנולד עשיר ללמד אדם עני איך להתעשר. הוא לא יבין מה הם הצעדים שצריך לקחת כדי להגיע לעושר. יכול להיות שהוא מעולה בלשמר את הכסף, או אפילו להגדיל את ההון, אבל הוא לא יהיה מסוגל לפרק לגורמים את התהליך שצריך לעבור על מנת להגיע לשם – כי הוא מעולם לא עבר אותו.

ג'ים רון אומר: "אם אתה רוצה להוביל מישהו למקום מסויים, תתחיל איפה שהוא נמצא". הוא מוסיף ואומר: "אם אתה רוצה להוציא אדם מהכאב שלו – תתחיל בכאב. אם אתה רוצה להוציא אותו מהצרות שלו – תתחיל בצרות". צריך להתחבר לאנשים במקום בו הם נמצאים. לכן, מכיוון שאנחנו מדברים עם ישראלים שהם לא דוברי אנגלית מבית – אנשים שלמעשה לא מדברים אנגלית ולא היו חשופים לדיבור באנגלית מגיל צעיר – הם צריכים להיות מודרכים על ידי מאמנים שעברו בעצמם את אותו תהליך, שמבינים מהבסיס את התהליך שהאדם השני עובר, שהרגישו את הכאב, שהתמודדו עם המכשולים ושמסוגלים ליצור חיבור עם האדם שאותו הם מאמנים דרך זה.

צריך ליצור אמון שהוא מעבר לאמון הבסיסי, שיהיה מבוסס על היכולת שלנו להזדהות עם האדם שמולנו כי הוא מדבר מתוך נסיון. גם הוא עבר את זה ולכן הוא מסוגל להסתכל למתאמנים בעיניים. מהניסיון שלי, אדם שעבר את המכשולים הלשוניים והתקשורתיים האלה והתמודד איתם, מסוגל להבין את מי שעומד מולו. מתוך ההבנה הזו הוא מסוגל גם להוביל אותו ולעזור לו להתמודד לאורך הדרך.

 

ש: מה למדת על עצמך בתוך תהליך ההקמה של אקספרס?

ת: חשבתי שהאנגלית שלי יותר טובה ממה שהיא הייתה בפועל ושאני מאמן יותר טוב ממה שהייתי בפועל. חשבתי שאני באופן כללי טוב יותר ממה שהייתי בפועל. למדתי ענווה וצניעות מה הן, בין אם זה לגביי עצמי, יכולות האימון שלי, האנגלית שלי, היכולת שלי לנהל חברה וכו'. לקח לי כמה שנים להבין את זה. במשך כמה שנים עשיתי אינסוף טעויות, ולמדתי להסתכל לאמת בעיניים. לקח לי המון זמן ללמוד להתמודד עם עצמי ועם הצורה בה אני מגיב לסיטואציות שונות. למדתי להקשיב להמון ביקורות, בונות יותר ובונות פחות, אבל למדתי להקשיב באמת לאנשים.

למדתי שאני צריך כל הזמן להמשיך ללמוד אנגלית, ללמוד על תקשורת ופשוט להמשיך ללמוד כל הזמן… ריד הופמן אמר: "יזם הוא אדם שיקפוץ מצוק וירכיב מטוס בדרכו למטה". כמות הטעויות הבסיסיות שעשיתי מתוך המחשבה שאני יודע מי אני עוד כשיצאתי לדרך, גרמו לי ללמוד כל כך הרבה על עצמי, על ניהול, על רווח והפסד, על ניהול זמן – על הכל. בסרט "The Founder", המספר על האדם שהקים את מקדונלד'ס, יש משפט ששיננתי כי מאוד התחברתי אליו:

 

“Nothing in this world can take the place of persistence. Talent will not; nothing is more common than unsuccessful men with talent. Genius will not; unrewarded genius is almost a proverb. Education will not; the world is full of educated derelicts. Persistence and determination alone are omnipotent.” ―
Calvin Coolidge

 “שום דבר בעולם לא יוכל להחליף את ההתמדה. כישרון לא יעשה זאת; אין דבר יותר שכיח מאנשים מוכשרים שאינם מצליחים. גאונות לא תעשה זאת; גאונות לא מתוגמלת היא כמעט פתגם. השכלה לא תעשה זאת; העולם מלא בחסרי בית משכילים. התמדה ונחישות הן כל יכולות." הבנתי שאני לא צריך להיות הכי חכם, הכי מוכשר, או הכי משהו – רק להמשיך לנוע קדימה.

 

ש: ספר לנו משהו עליך שיפתיע אנשים.

ת: אני רגשן. אני מתרגש בקלות. דברים שעולים, אפילו בפגישות צוות, יכולים לגרום לי לדמוע.

 

ש: Successes – אנחנו תמיד פותחים פגישות צוות עם חמש ההצלחות שלנו מהשבוע שעבר. מה הן חמש ההצלחות שלך באקספרס, כשאתה מסתכל אחורה לאורך השנים?

תוצאה שהשגת: בנינו מנוע שמשפיע על חיים של אנשים והולך להשפיע על ישראל בשנים הקרובות.

פעולה שביצעת לאחר היסוס: לפתוח את אקספרס.

תובנה חדשה: יש קשר ישיר בין היכולת שלנו להגות צלילים לבין היכולת שלנו לשמוע אותם. לא מצאתי את זה בשום מקום כשלמדתי על שפות ולמידת שפות, אבל הבנתי את זה בצורה חד משמעית לאורך הדרך.

הבנה חדשה: מאמן לא צריך להתנהג או להיות כמוני. הוא צריך לדעת לאמן אנשים, לא לאמן אנשים כמוני.

טעות שעשית: אחד מהרעיונות שלי היה להקים "חדר כושר" לאנגלית – שאנשים יוכלו להגיע אליו ולהתאמן בו על דברים מחיי היום-יום שלהם באנגלית. שכרתי מרתף בתל אביב שבו ניסיתי ליצור את זה במשך ארבעה חודשים, עד שהבנתי שזאת לא הדרך. השקעתי המון כסף וזמן ברעיון הזה בלי להבין את ההיתכנות שלו.

 

ש: איפה אקספרס תהיה בעוד 5 שנים מהיום?

ת: אקספרס בעוד חמש שנים מהיום תהיה קהילה של 50,000-100,000 איש דוברי אנגלית שמסתובבים ברחובות תל אביב, חיים ומדברים באנגלית. היא תהיה marketplace שבו ישראלים יוכלו להתנהל ולהיחשף לאנגלית על בסיס יום- יומי. תקום רשת גני ילדים דוברי אנגלית של 10-20 גנים שמתנהלים בשיטת אקספרס, כמו גם בית ספר יסודי וחטיבת ביניים (אולי אפילו יותר מזה…). תהיינה שלוחות באמריקה הלטינית וברוסיה, אולי גם באירופה (צרפת/גרמניה), אולי גם סין ויפן. אקספרס תהיה חברה של 8 ספרות, שתתעסק גם בפיתוח טכנולוגיות המתמחות בלמידה מבוססת הרגלים.

 

ש: מה ההשפעה שיש לאקספרס, או שהיית רוצה שתהיה לאקספרס על מי שבא במגע עם החברה?

ת: אני חושב שאקספרס מראה לאנשים כמה פשוט זה יכול להיות. אנחנו, כאנשים אינטלקטואלים, נוטים לסבך את הדברים הרבה פעמים ולחשוב שיש דברים ששמורים רק ליחידי סגולה. אבל זה לא ככה. בעצם העובדה שאנחנו מראים כמה פשוטים התהליכים וההרגלים, עד כדי שהם לפעמים אפילו קצת ילדיים, אנחנו מצליחים להביא אנשים להתגבר על מחסומים שהם מתמודדים איתם כבר שנים – תוך מספר חודשים. אנחנו מראים להם כמה זה פשוט ואיך אנחנו יכולים לשנות את עצמנו אם רק נתגבר על האמונות המגבילות שטבועות בנו.

המאמרים שלנו בנויים עם המון מחשבה על מנת לתת ערך אמיתי.
אפשר להצטרף פה למטה ולקבל #טיפ_שבועי מאתנו:

אם כבר הטמעתם את ההרגל הזה,
אל תבזבזו זמן - המשיכו לפרק הבא במסע...

אם אתם הייטקיסטים ואנשי עסקים שצריכים להתחיל לדבר ביומיום
אתם מוזמנים לצפות בהדרכה שלנו:

איך אפשר להפסיק "ללמוד" אנגלית, ולהפוך לדובר אנגלית

מבלי לשבת בכיתה עם מורים, להשקיע שעות בלמידה תאורטית ולעשות שיעורי בית משעממים

מה נלמד בהדרכה?

המעביר נועם רז - מנכ"ל אינגליש אקספרס

מה הן שתי הטעויות שרוב הישראלים עושים שמונעות מהם להתחיל לדבר אנגלית ביומיום בחופשיות אפילו שהם "מבינים" אנגלית.

למה למידה של אנגלית בתור "מקצוע" לימודי, או לדבר בשיחות "תרגול" לא יביאו אותנו לדבר בחופשיות, ואילו 3 דברים אנשים שדוברים אנגלית שוטפת עושים אחרת כחלק מהיומיום בטבעיות?

מה הם ששת השלבים שמישהו שצריך לעבור כדי להפוך ממישהו שמדבר אנגלית "פעם ב..." לדובר אנגלית בפשטות ובהנאה בשיטת אקספרס

"אנחנו עוזרים להייטקיסטים ואנשי עסקים להפוך לדוברי אנגלית ולעבוד בשוק הגלובלי"

- נועם רז, מנכ"ל חברת אינגליש אקספרס בע"מ

אנחנו עובדים עם אנשים מהחברות המובילות בישראל

מה המתאמנים שלנו מספרים

הם ישמחו לדבר איתכם – בכוונה רשמנו את השמות שלהם תוכלו לפנות אליהם בפייסבוק או בלינקדאין ולשאול על התוצאות שלהם

Ohad Dreifuss

Founder & CEO of Zugit

5/5

Zohar Argaman

Product Marketer at Tzunami

5/5

Tal Friedman

Actor and Comedian

5/5

Gan Klein

Software Deployment, Trigo

5/5

Shlomi Avraham

Team Leader at Medatech Ltd

5/5

Adi Barazany

Lecturer and CMO at Blink

5/5

Ben Sela

Public Speaker and Actor

5/5

Or Ekstein

Software Engineering Team Lead at Guardio

5/5

Noam Tirosh

HR Coordinator, Cloudshare

5/5

Shahar Hason

Standup Comedian

5/5

Nate Leibzon

Product Manager, Tetavi

5/5

Nofar Shaer

Content Marketing Expert, Yazamnik

5/5

David Levy

VP of Finance at Niio, CPA

5/5

Amnon Ben Zion

Software Developer, Noname

5/5

Marina Matatov

Account Manager, Bright Data

5/5

Yaniv Refael

Software Engineer, Coinbase

5/5

Klil Shafrir

Recruitment Marketing Specialist, Intel

5/5

Yuval Mor

Strategic Consultant, BBDO IM

5/5

Amir Shneider

Head of Marketing, Voom

5/5

Dima Shaposhnykov

Chief of Cyber Security Architecture, PwC

5/5

Eliya Shtraser

Data Engineer, Nice

5/5

Amir Shneider

Head of Marketing, Voom

5/5

Michal Hanuka

Intelligence Lead, Celsius

5/5

Klil Shafrir

Recruitment Marketing Specialist at Intel

5/5

Presentations Our Trainees Have Delivered in Six Months

Gabi Giladov

How to set limits with your kids

Software Engineer at Microsoft

Ben Ozeri

The Equity World

CPA at Payoneer

Eran Shomron

Sales and Negotiation

CEO at E-Effective

Tal Friedman

Unconditional Love

Actor and Comedian

Invest Wisely

Dima Shaposhnykov

Invest Wisely

Head of Cyber Security at PWC

Mati Arama

Music as a tool to heal trauma

Musician and bussines owner at Shtil Neto

Rotem Hazan

Buy dogs, don't adopt

BGU at Student

Maor Dahan

The Mighty ChickP

Head of Development & Application at ChickP

Michal Rubin

My Sweet Candy Shop

Marketing & brand operations manager at Papaya

Danny vainer

LEGO for Adults

Co-founder & CTO at Samson Logic

Zohar Argaman

Finding you Purple Cow

Product Marketer at Tzunami

Sapir Berman

The Power of Change

Referee at Israeli Premier League

Eitan Vashdi-Halevi

Step into 2024 Digital Marketing

CEO at Bluedot - Brands & Digital

Sapir Hajaj

The power of vulnerability

Product team lead

Natan Leibzon

MVP

Partnership Manager at Code Snippets Pro

How I turned my home into a jungle

Yuval Lapidot

How I turned my home into a jungle

Software Engineer at Meta

Elad Chamilevsky

Decoding Aesthetics: The Anatomy of a Good Picture

Software Engineer at Neuroblade

Ohad Dreifuss

"Becoming an Entrepreneur and founding "Zugit

Entrepreneur at Zugit

Ori Broyer

How to write jokes

Standup Comedian

Shlomi Avraham

ERP system design

Project manager at MedaTech

5/5

Michal Aimlak

Full stack engineer, Tailor Brands

I really appreciate the Express method. Even though I had a great vocabulary, and good reading and writing skills, before Express I was intimidated by speaking to American customers and saying more than just a few sentences. But now that I found this method, I can and I love it! Enjoy it!

5/5

Matan Yehezkel

PHD Researcher at Tel Aviv University

Express' Perspective isn't about memorizing words or speaking to someone once a week, instead, it's all about changing and performing everyday actions and life in general in English. Compared to the beginning, today I feel much more confident in English, I even gave a whole presentation in English which is something I tried to avoid for many years.

5/5

Leonid Bron

Business Development Manager, Dbit

When I first started English Express, I was unemployed with two kids at home, and now I've got a new job, and I've been working there for the past 2 months.I just feel like this whole process that I've been going through at Express was just an amazing experience. It has helped me a lot to build my self confidence. My English was okay before that, but I like the confidence to speak and open up – It really helped me and I just wanted to thank you guys!

5/5

Michal Aimlak

Full stack engineer, Tailor Brands

I really appreciate the Express method. Even though I had a great vocabulary, and good reading and writing skills, before Express I was intimidated by speaking to American customers and saying more than just a few sentences. But now that I found this method, I can and I love it! Enjoy it!

5/5

Matan Yehezkel

PHD Researcher at Tel Aviv University

Express' Perspective isn't about memorizing words or speaking to someone once a week, instead, it's all about changing and performing everyday actions and life in general in English. Compared to the beginning, today I feel much more confident in English, I even gave a whole presentation in English which is something I tried to avoid for many years.

5/5

Maya Halili

PMO, Energy Team

I was looking for a new job as a project manager, and I realized I need to interview in English.
When I just started it was really hard to start a sentence without thinking about the next word I want to use, and to think about the grammar. Today, I can think in English throughout the day, speak fluently with people, and read fast – something I wasn’t able to do before.
Thanks to the learning-habits at Express and the community, English became a natural part of my day… and I passed the interview and got the job!

The secret of Express – is that it’s so simple – you just need to think in English on a daily basis

5/5

Evyatar Rimon

System Engineer - ELTA Systems Ltd

I joined Express because my self confidence, ability to pronounce and understand words were quite limited. While watching TV in English I always had to use subtitles. I also avoided speaking with my wife's American family. Now, after finishing the Express program, I finally have the courage to initiate conversations with them! It was certainly one of the most important moments for me. I feel that the coaches at Express really understand my personal limitations (especially while working in tech) and know how to help me overcome them.
I used to think in Hebrew and translate my thoughts to English, today when I speak in English I speak in English!

5/5

Hezi Makmal

Building manager at CBRE

I went through a journey that reflected to me what were the mistakes of the past in learning English, where I was wrong when I was trying to improve my English, and what the right path was. Today I have a deep understanding that in order to learn and understand better, English should simply be made a part of life in almost every aspect. A huge thanks to my coach for his patience, desire to teach, and sharing his knowledge throughout the training.!

5/5

Dima Nechaevsky

Senior Product Manager, Huuuge Games

I tried a lot of things during the effort to improve my English, with a focus on speech. Courses from all kinds of English schools, applications, phone calls with the coaches… Everything just didn’t feel adapted to what I needed, like someone with a good level of English but not good enough for my professional needs…The Express English approach feels like the right thing in the right place! This is a framework so the English language becomes part of your daily routine. The burden of proof is still on the student, but someone that really wants to jump to the next level just should take this course! Noam and all the coaches are very professional and nice persons, and this is of course also very important. In the first month, I was really very excited to find this course/framework and start with the whole habit thing. I see that the impact on my language is already very significant!

5/5

Meital Arik

Executive Director - National Cyber Directorate

"Express encapsulates the language acquisition process! Professionally and personally It’s not like anything you’ve ever seen before. For me, it worked like a charm."!

5/5

Meital Rapaport

HR Specialist

The ability to identify barriers, to understand that the difficulty isn't "language learning" but the crippling, psychological fear of speaking; that's Express.The slogan “It's just English, enjoy it” echoed in my head throughout the program and really shifted something in my mind. What's there to really be afraid of? Monsters under the bed do not really exist…So I started talking and while learning, again the slogan “Stop Studying, Start Speaking” guided me, and it worked. Big time!The program is highly recommended! It touches all aspects of life: business and pleasure, official e-mail correspondence and slang on WhatsApp, Facebook, Netflix and all that jazz, and English as you know, is everywhere. Go for it!

5/5

Hai Sagee

Found and CEO of Top Speaker

ברגע שהתחלתי לעשות את התכנית, זה גם משנה לי את המיינדסט, וגם מלמד אותי לחשוב באנגלית.
תוך כדי שאני מדבר בעברית, פתאום יוצאות לי מילים באנגלית. כל השיטה שלהם שמבוססת על ארבעת ההרגלים, אני סופר סופר אוהב, והיא נותנת לי המון ביטחון. ביומיום אני מלמד אנשים לעמוד מול מצלמה ומול קהל, וזה נתן לי את הביטחון והאומץ לעשות את מה שאני עושה גם בחו"ל.

5/5

Yoav Maor

Co-founder, Purple

הקול הקטן שאומר "רק שלא יצחקו על האנגלית שלי" השתתק ואני פשוט יכול לדבר בכיף ובביטחון ואפילו שמחתי השבוע לנהל מספר שיחות טלפון עם לקוחות וספקים מחו"ל, דברים שעד היום הייתי עושה רק במיילים כי שם יש לי גוגל טרנסלייט.
במקום ללמוד ולשנן חומר, אני פשוט מאמן את עצמי לחיות את החיים שלי באנגלית ולחשוב באנגלית.

אם יש מישהו שיש לו את החשש הזה שישמעו אותו מדבר, את הפחד לטעות ואת התסכול שהיה לי – אני מבטיח לכם שאקספרס בשבילכם ואתם יודעים שאני לא ממליץ על כל אחד.

5/5

Dr. Lihi Raichelson

Co-founder & CEO, BELLE

I wanted to share my biggest breakthrough I had since I started to learn English with Express. It was at a huge forum/meeting of ~40 people and 1 top manager 🙂 It was the first time I was not even thinking about "my English" and just asked tough questions and had a lot to say (all in perfect English and self-confidence 😃). What a great feeling!

This method has given me the tools to become independent in my English learning process, and improve anytime, anywhere. If I had to explain what I was looking for, I couldn’t have asked for something more accurate.
5/5

Idan Cohen

Founder and CEO at Pick a Pier

הגעתי לאקספרס לאחר שתקופה ארוכה חיפשתי מורה לאנגלית שילווה אותי לקראת כנס גדול שנערך השנה בזום בפני מאות אנשים, כנס בינלאומי שימצב את החברה שלי ואותי במקום מאוד ייחודי בתעשייה ולא רציתי להתפשר בבחירה. ניסיתי מכונים וכמה מורים פרטיים מהשמות הגדולים ביותר בתחום אבל לא הצלחתי להתמיד. אקספרס קלטו כבר בשיחה הראשונית על מה הולכים לעבוד.

מהר מאוד הבין בדיוק איפה החולשות שלי ועל מה  צריך לעבוד, שנים שדיברתי באנגלית ללא חלקים שלמים מהשפה שדאגתי להסתיר ולהימנע מלהרחיב בנושאים מסוימים.

תהליך של למידת שפה מחדש ממש גרם לי להסתכל על הרבה תחומים מחדש, גרם לי להבין איפה טעיתי, להכיר בטעויות ולהתמודד איתן באופן יום יומי כדי להשתפר. השיטה של אקספרס הופכת את החשיבה וההתמודדות לחלק מהשגרה היומית והכריחה אותי להיות טוב יותר ולא לפחד להתמודד עם האתגר שהצבתי לעצמי.

ה"אתגר" הזה הוא היום תנאי בסיסי להצלחה כמעט בכל תחום ובאקספרס פשוט יודעים לעשות את זה. תודה!

5/5

Sivan Shimoni

Operations Manager at Camilyo

החוויה שלי באקספרס מעולה. 

מעבר לעובדה שאנגלית יוצאת ממני היום באופן הרבה יותר טבעי, התכנית הביאה איתה גם אנשים מדהימים, דרכם פיתחתי את היכולת לא רק להתבטא, אלא גם להעמיק בנושאים ולהביע רגשות מורכבים. 

 

החוויה הזו לא מרגישה כמו למידה; הייתי מגדירה אותה יותר כמו תוספת מגניבה, מרגשת ומהנה, בעוד שדרוג והעשרת האנגלית קורים באופן די טבעי. כאן כנראה הקסם שלה. 

כשנרשמתי לא ידעתי לאן אני נכנסת, והיום אני מבינה שזו אחת ההחלטות הטובות שלקחתי. 

עד לפני כמה חודשים הרגשתי שאנגלית מפחיתה ממני, שאני נתפסת פחות טובה כשהיא בתמונה. היום אני מתרכזת בחוויה עצמה. אני לא "מאבדת אותי" באנגלית, אלא לומדת עוד יותר על עצמי דרכה.

5/5

David Baba

Product Manager

אחרי הרבה שנים של ניסיונות לשיפור האנגלית, הגעתי לסדנת אקספרס. הסדנה והמאמנים בה נותנים את הכלים והביטחון להתמודד עם מחסומים בשפה האנגלית. רשת הביטחון שנוצרת מאפשרת להתבטא טוב יותר באנגלית במעגלים החברתיים השונים.

שיטת האימון מתייחסת לשגרת היום יום וכך המשימות הופכות להיות מעניינות ומאתגרות.
ממליץ לכל מי שרוצה לשפר את האנגלית שלו או מי שכבר ויתר והחליט שכנראה לא יצליח להתמודד עם מחסום השפה באנגלית.

5/5

Anat Keren

Clinical Manager, XRHealth

לראשונה בחיי אני מוצאת את עצמי משתמשת באנגלית באופן וולנטרי בלי שאף אחד מכריח אותי, סתם בשביל הכיף, ומחפשת הזדמנויות לדבר ולהשתמש בה ביומיום ובעבודה. מצאתי חברה שדוברת אנגלית ואני מדברת איתה ברמה היומית וגם עם בן הזוג שלי.

זה פשוט מתמקד בי ובחיים שלי ולא בחוקים של השפה האנגלית, ואז מתוך עניין ונגישות אני פשוט עושה את זה.

5/5

Yael Bar

Marketing & Creative Director

מי שלא למד אנגלית באקספרס, לא למד אנגלית בחייו. השיטה הייחודית של נועם ללימודי אנגלית תסגור כל פער שיש לך בנוגע לשפה, תפתח ותעשיר את הידע והביטחון העצמי שלך במישור האישי והמקצועי כאחד. באקספרס למדתי איך לחשוב באנגלית לפני הרילוקיישן ללונדון. תתכוננו ליהנות מכל שלב בדרך!
5/5

Yehuda Niv

Owner, Niv Books Publishing

היום אני מדבר אנגלית חופשי מבלי להתבייש, לפני כן דיברתי בצורה שבורה ומקוטעת וקיצרתי את הסיפורים שלי. זה הפך מטרחה לכיף. טסתי לנסיעת עסקים באירופה שם דיברתי רק אנגלית, ניהלתי שיחות עומק והם העריכו אותי על השטף ועל ההגייה שלי. סוף סוף אני יודע מתי להשתמש בזמנים המורכבים מבלי לחשוב על החוקים.

5/5

Liora Naginski

Technical Operations manager at Cymbio

אקספרס זה בדיוק הקורס שחיפשתי כל החיים!
בעזרת השיטות המגניבות והיצירתיות טיפלנו בדיוק בנקודות הבעייתיות. זה לא עוד סתם קורס באנגלית, אלא קורס שמותאם במדויק לכל אחד.  כיום אני מסוגלת לנהל שיחות בנושאים שונים ולא רק בנושאים טכניים הקשורים לעבודה כאשר רוב המשרד שלי דוברי אנגלית. 

ליווי אישי, זמינות לכל שאלה גם במהלך היום ולא רק בשעות השיעור בהחלט יתרון נוסף באקספרס.
אז אם אתם רוצים לדבר אנגלית בחופשיות בכל נושא ובכל מקום, אקספרס זה בדיוק מה שחיפשתם :)

5/5

Matar Stiglitz

Founder&CEO CodyMe

עד הסדנה גם את האנגלית שידעתי בקושי העזתי לדבר להשמיע בפגישות או בשיחות עם חול. מאז הסדנה נעלם לי הפחד לדבר עם אנשים באנגלית, גם עם אנשים זרים. בחצי שנה האחרונה, נתתי פיצ'ים באנגלית, ניהלתי פגישות ושיחות וידאו באנגלית ודיברתי ספונטנית עם דוברי אנגלית בכנסים.היה לי בלאגן בראש בכל הנושא של הטיית גופים וזמנים. מאז, הכל יותר ברור ומסודר לי בראש. אני מנסח מיילים במהירות וכשאני בודק אותם בטרנסלייט הם יוצאים כמעט ללא שגיאות.
5/5

Dima Shaposhnykov

CST360 Cyber Security Specialist

אנגלית ממש חשובה לי. חלק גדול מהלקוחות שלי הם דוברי אנגלית, ואני טס הרבה מהעבודה. בעזרת שיטת אקספרס שיפרתי את האנגלית שלי מרמה של תיכון, לרמה שאני מצפה לה בעולם העסקי.

במהלך הקורס ראיתי שיפור ברמה השבועית ביכולת שלי לדבר עם הלקוחות שלי ולבטא את עצמי. קפץ לי הביטחון העצמי משמעותית והשתפר השטף. כיום אני מדבר בלי לעצור, אני לא צריך לחשוב על 'מה ואיך', אני פשוט מדבר. קשה לתאר את זה, זה פשוט נכנס לי לסיסטם.

5/5

Lena Trifonov

PhD, Medicinal and Pharmaceutical Chemistry

הצגתי בכבוד בכנס את העבודה בכימיה שעשיתי בבר אילן. מזל שיש כנסים והזדמנויות לעצור ולראות כמה עברת וכמה עשית וסוף סוף להתגאות בזה. 

תודה ענקית לסדנת אקספרס דיבור באנגלית ששיפרה מאוד את הביטחון העצמי שלי! היום לראשונה הרגשתי נוח עם עצמי לדבר באנגלית וגם לבחור בעצמי את האנגלית.

5/5

Yohay Sponder

Standup Comedian

השיטה של אקספרס היא ייחודית ומדהימה. המאמנים מעולים וחיוביים, מתגאה לומר שאני לומד אצלם – המלצתי לכל מי שאני מכיר. ללמוד שפה זה דבר שדורש המון סבלנות טכניקה וכוח רצון. אקספרס משלבת את שלושתם בדרך מהנה וכיפית שמשאירה לך את המידע במח. הם משלבים גאונות עם יחסי אנוש מעולים.
5/5

Shahar Hason

Standup Comedian

כולם מלמדים אנגלית, אבל רק לאקספרס יש באמת שיטה.
שיטת אקספרס עזרה לי לבטא את עצמי על הבמה עם יותר ביטחון עצמי בצורה אינטואיטיבית וחופשית ומהירה עם פחות סימני שאלה. הידע והתשוקה של המאמנים ללמד אנגלית תרמו לחוויית ביטחון שלי. אני ממליץ על השיטה כי היא פשוט גרמה לי לדבר אנגלית

5/5

Omri Barkan

Lawyer, Afik&Co

אקספרס לא דומה לשום דבר אחר שאתם מכירים, קשה להסביר את זה. כל פעם שהייתי צריך לנהל שיחה באנגלית, דו שיח עם קולגות לעבודה, קליינטים וסתם ברחוב, הייתי נמנע ומתחמק… שובר שיניים ומגמגם או איכשהו מעביר את השיחה לצ'אט… ואז נכנסתי לאקספרס. הסדנה עוסקת בדבר ממש פשוט – לחיות באנגלית. אחרי הסדנה הביטחון עלה משמעותית והתחלתי דבר ולנצל הזדמנויות חדשות. תעשו לעצמכם טובה ענקית ותירשמו.

5/5

Alon Zofiof

CEO, Moral Jewelry

אנגלית תמיד הייתה עבורי אתגר. אני מבין אנגלית, אני יודע לקרוא אנגלית ואני גם יודע לדבר אנגלית אבל תמיד נמנעתי מלדבר מול אנשים.

היה לי פחד שאני לא "מספיק טוב" ושיצחקו עליי שהאנגלית שלי לא טובה. המטרה שלי בעולם העסקי היא להצעיד את העסק למחוזות חדשים למחוזות שהשפה העברית לא נמצאת בהן רוב העולם מדבר אנגלית והגיע שגם אני אצור ביטחון אישי ואוכל לדבר אנגלית עם אנשים. נרשמתי לסדנת אקספרס כדי לחזק את הביטחון האישי שלי בשפה והתוצאות ישר הגיעו.

 

– אני עושה עסקים עם אנשי עסקים מכל העולם.

– לא מפריע לי כבר שאני טועה במילה אחת או שתיים.

– איכות השיחות והעומקים עלו כמה וכמה שלבים.

– ואני מוצא את עצמי מידי פעם גם שר לעצמי באנגלית. 

אני ממליץ בחום רב על שיטת אקספרס כי היא הפכה את העולם שלי לפשוט וקל יותר.

5/5

Lin Cohen

Master NLP

ככל שעליתי בדרג הניהולי, הפכתי להיות מנכ"לית של קניון, בתוכי התביישתי כי לא רק שלא ידעתי אנגלית כמו שנדרש ממנכ"לית, אלא שנמנעתי דחיתי מילים או משפטים שהיו נזרקים לאוויר והרגשתי ממש out, לא מבינה , לא שייכת ואולי לא ראויה למעמד…

התוכנית אפשרה לי להכניס את האנגלית ליומיום שלי ולשלב אותה בכל מקום בעולם תוכן שלי, לאט לאט הרגשתי שאני נפתחת כמו פרח בשדה שטוף שמש משבוע לשבוע חל שיפור מופלא בביטחון שלי מה שאפשר שלי לקפוץ ביכולת הלמידה שלי.

 

זה כמו להיות תתרן שלא מצליח להריח כלום (מתוך פחד) ולפתע הריח התחיל להגיע… ואתו החשק, חשקתי מחדש בכל דבר שהריח כמו אנגלית התחלתי לראות סדרות באנגלית ללא תרגום, התרגשתי לגלות כמה שאני יודעת (כי בעבר מרוב שפחדתי שאני לא יודעת פשוט תחזקתי את המוד של "הלא יודעת") התחלתי לקרוא ספר באנגלית, לדבר עם חברים שיש לי באנגלית שחיזקו אותי לאורך הדרך.

החלק החזק והטוב בדרך היה שבשיחות בעברית שהייתי מקיימת היו "נפלטות" לי מילים ואפילו משפטים באנגלית, שמתי לב שהמוח שלי ממש עושה את העבודה בשבילי. עברתי שינוי מופלא בעולמי הפנימי, כזה שגרם לי לראות את לין- כיכולה!

התוכנית והשיטה שנועם פיתח היא גאונית ופשוטה כאחד. החלק היפה בה שאין מה לנסות לזכור, הייתם מאמינים ללמוד אנגלית ולא

NLP  לנסות לזכור. אז כן זה פשוט ככה. השיטה מבוססת על

ומי שמכיר, יבין איזה גאון הוא האדם שפיתח שיטה באופן שתתכנת את המוח בקלות וביעילות.

5/5

Michael Rozman & Sagit Shemesh

Senior Full Stack Developer, Rapid API and Software Engineer, Cappsool

נהנינו להשתתף בסדנת אקספרס. במהלך הסדנה מקבלים תרגילים יומיומיים ובפעם הראשונה בחיים שלנו הרגשתנו שלדבר באנגלית זה פשוט כיף. אפילו לאחר הקורס, המאמנים נשארו בקשר, והזמינו אותנו לאירועים ומפגשים כיפיים של הבוגרים. אם אתם רוצים לשפר את האנגלית שלכם, אין פתרון קסם, אתם צריכים לתרגל אותה, אבל הצטרפות לאקספרס היא דרך מצוינת להתחיל את התהליך הזה עם המון אנרגיה, מאמנים נהדרים וחברים.
5/5

Haim Ger

Affiliate Manager, Plus500

לאקספרס הגעתי אחרי שנתקלתי במודעה ובמספר סרטונים קצרים של נועם – נותן טיפים שימושיים לאנגלית יומיומית בצורה קצת שונה ממה שהייתי רגיל להיחשף עד כה. 
ניסיתי בעבר קורסים במקומות שונים אבל אף קורס לא נתן את הידע, הכלים והיחס כמו שאקספרס נותנים.

הרעיון הוא לשים את התלמיד במרכז ולתת לו כלים שישמשו אותו לאורך כל היום ולא רק התבססות על "זיכרון" או שינון מילים במקרים ספציפיים.
ככל שנשלב את האנגלית בחיי היומיום החל מפעולות פשוטות ועד כתיבת אימייל בעבודה ללקוח בינלאומי או שיחת וועידה הכול עניין של הרגלים ובאקספרס מלמדים אותך לעשות את זה נכון.

5/5

Ofra Dekel

Biological Engineer & Entrepreneur

הדרך להבנת דברים מסוימים היא בעזרת חוויה ישירה.

בסדנת אקספרס, נחשפתי לראשונה ללימוד אנגלית דרך חוויה חדשנית, יצירתית, אקטיבית, מרגשת. סוף סוף התעוררה בי שוב המוטיבציה והמחויבות לתהליך השתפרות מתמיד. מעבר ללימוד אנגלית נועם הוא מדריך לחיים!

בעזרת הסדנה השתחררתי ממעצורים פסיכולוגים,
כמו "איזה בושות מה יקרה אם אני אטעה?…" 
מתחזק הביטחון העצמי להביע את עצמך ולהעז לדבר עם אנשים חדשים באנגלית (Networking זה כלי סופר חשוב).
הרגלים חדשים ובריאים נשזרו בשגרה היומית שלי גם הרבה אחרי הסדנה! ממליצה בחום על סדנת אקספרס זו מתנה לעצמכם לשיפור איכות החיים!

5/5

Naor Malca

Software Engineer, HARMAN International

כבר בשעה הראשונה באקספרס הבנתי שהגעתי למקום הנכון. מהר מאוד הבנו את הפערים ואת החולשות שלי באנגלית, ובעזרת השיטה של אקספרס השתפרתי פלאים כבר מהשבועות הראשונים. ידעתי במה צריך להתמקד והיופי שכל התרגול נעשה בצורה יום יומית וקלילה. בעבר חששתי לשלוח מייל בעבודה, היום אני מנהל דיונים ארוכים באנגלית בביטחון ובטבעיות.
5/5

Olga Saltovski

Business Owner - Moonshine

הסדנה עושה את מה שלימודים של שנים לא עושים. היא משנה את כל הגישה ללימוד אנגלית -מהשבוע הראשון אשכרה מתחילים לדבר אנגלית, משיעור לשיעור, תבניות הדיבור נעשות נכונות.
זה פותח דרך חדשה, מרתקת וכייפית להמשיך ולא חזרה אינסופית לאיזה כלל תאורתי שנשכח ברגע שסוגרים ספר חוקים.

5/5

Eden Omer

Software Developer

קודם כל שיפרתי את הדימוי האישי שלי, שזה 90% ממה שהייתי צריכה.דבר שני, אני חושבת שנגעתם בול בנקודות שהייתי צריכה לשפר כמו ה-In/On/at במקומות, וזמנים. והכי חשוב, זה פשוט היה כיף!
5/5

Gali Belleli

EMEA Senior HR Advisor at Verison Media

You know the edge of the road where you can speed up? That's what Express was for me. A very good preparation for my new job. I had the opportunity to make mistakes, get feedback from my coach, notice my weaknesses and how to overcome them and improve my grammar which was at a very low level. I had a very delightful learning experience, without pressure or judgment and got the confidence that I needed for my life here, so thank you for that!

Don't take our word for it

let our Facebook and Google reviews speak for themselves

Let our reviews speak for themselves

google
Refael Vax
23/08/2022
google
Guy Gellman
18/08/2022

Such an amazing method!! After long searching of the right way for me to learn English, I'm so happy that I found that method. It's not an old fashion way that you need to remember words and the teacher correct you all the time. It's an innovate way that you understand the psychological and the logics steps behind catching a new language. It's like a game with stages that you have to pass which is really joyful process. And the communication with the privet couch is make you to be more committed to the process. Look! all of this letter I wrote in English, unbelievable!! And I'm only at my 4th week.Highly highly highly recommended !

google
Gan Klein
18/08/2022
google
Motti
05/07/2022
google
Kfir Shema
17/05/2022

Great method , great teachers.

google
Amir Shneider
08/05/2022

The English Express course, led by Noam Raz, is one of the best English courses for tech-oriented people, as well as for anyone wanting to improve their English skills and learn new habits. Would definitely recommend!

google
Ben Sela
24/04/2022

you guys are awesome! thank god I found you, its exactly what I need for my lecture, specially when I have to improviise a lot

google
Dor Saban
23/02/2022

Amazing project !

I tried so many years to improve my English skill, finally, I found the Express program I can say this method that works for me

אני הייתי כל כך חסרת ביטחון לגבי האנגלית שלי ברמה שאי אפשר לתאר במילים ...ועמדתי בפני אתגר לא פשוט, לדבר שעה וחצי באנגלית בסמינר אני לא האמנתי שאהיה מסוגלת לעשות את זה ולמעשה זה מה שהניע אותי להירשם. הם היו כנים אותי מההתחלה אמרו לי שהלמידה לא תתחיל בלהתמקד על הפרזנטציה שלי אבל שהשיפור יבוא ואין ספק שזה קרה,English Express מספקים מעבר להרגלי למידה שחשובים מאוד גם רשת חברתית עם אנשים עם אותה המטרה שביחד מתרגלים ולומדים ורוכשים חברויות הסתכלתי על התגובות שפה לפני שלושה חודשים ולא האמנתי שאני אהיה אחת מהמגיבות :)אני ממליצה בחום!!! נועם תותח, אכפתי ברמות וסופר מקצועי! התוכנית הזאת גאונית כי היא מחברת בין אנשים ובאמת מלמדת בדרך יעילה ושונה מכל התוכניות שקיימות בשוק אין בנאדם ששמע את האנגלית שלי עכשיו ולפני שלושה חודשים ולא יעיד שמדובר בשיפור אדיר! תודה רבה !

google
Hadas Tal
04/12/2021
google
Natan Leibzon
31/10/2021

The best way to learn english and to do it on (almost) a native level!

חוויה חיובית מלווה בלימוד כיפי, עדכני, אישי ומהנה

זה הרבה יותר טוב מלימוד שעשיתי בעבר , כי English Express זה אימון ושיטה המשתלבים בשגרה מיום הראשון. סוף סוף אני מיישמת את המוכר ו"חלוד". מאד מעריכה בתוכנית את סוג של בקרת איכות, אלה בדיקות להתקדמות ושביעות רצון הלקוח תוך התהליך ויעדים אובקטיביים שמשקפים התקדמות. מומלץ, מומלץ מומלץ!!!

google
Naama Snear
16/09/2021

מומלץ מאוד למי שבאמת רוצה ללמוד ולהצליח.

google
Tom Golan
07/08/2021

I'm glad that I haven't given up on looking for the method that would eventually help me improve my English significantly - Express has been a real life-changer for me.